Back
Dolap

Ray Dolap

  Scroll

  Ray Dolap Tasarımları

  İç dolap tasarımının sizin istek ve taleplerinize göre şekillendirebileceğiniz, renk ve malzeme seçimi yapabileceğiniz, ücretsiz nakliye ve hizmeti ile faylanabileceğiniz muteşem raylı dolaplar sizleri bekliyor.

  İstediğiniz ölçü ve modellerde Raydolap modellerimizi inceleyebilirsiniz. Raydolap günümüzde çok ama çok önemli bir depolama alanı olmaktadır. Evlerimizin küçüldüğünü düşündüğümüzde sürgülü dolap kullanımı avantaj sağlamaktadır. Ücretsiz keşif ve proje detayları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Farklı alternatif ve uygulamalar ile Raydolap Siparişlerinizi zamanında, kaliteli ve ambalajlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

  Ray Dolap Seçenekleri

  Farklı seçenekler dahilinde ve tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan raydolap seçenekleri, zarif ve şık görünümleri ile birlikte farklı odalara ve eşyalara kolayca uyum sağlamaktadır. Ahşap ya da cam kapak tasarımı altında modern raylı sistem ile konforun keyfi yaşanabilir. Üstelik tamamen kişisel bir istek altında farklı renk ve model ile tasarımlarının gerçekleştirildiği bu özel ray dolap seçenekleri, iç tasarım olarak da yine değişik tercihler altında dizayn edilebilmektedir. Farklı mekanlara ya da odalara göre değişik ölçülerde değerlendirilebilecek olan bu dolaplar, fazla yer kaplamadan büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

  Geniş ürün yelpazesi eşliğinde kişisel tercihlere bağlı kalınarak modern bir yapı altında ya da avangard tasarımlar ile farklı seçimlere göre sipariş verilebilmektedir. Aynı zamanda 1. sınıf kalite malzeme altında hazırlanarak kişiye özel üretimler dahilinde bu raydolap seçenekleri, sağlam mekanik aksamı sayesinde rahatlıkla kullanım şansını da yanında getirmektedir. Üstelik açılır kapanır kısımları noktasında artık yay sistem ile hazırlandığından dolayı kapaklar herhangi bir şekilde çarpmamakta ve bu şekilde dolaplar zarar görmemektedir. Tam kapanma anında yavaşlama gibi özel sistemler dahilinde bu sürgülü kapılar, büyük bir rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Aynı zamanda getirdiği estetik izlenim ile tüm değişik odaların daha zengin ve havalı bir görsele sahip olmasına da fırsat vermektedir.

  Özellikle günümüzde ray dolap sistemleri oldukça önemli bir depolama alanı olarak ön plana çıkmaktadır. En çok da artık evler daha fazla oda sayısına sahip olduğundan dolayı, ölçü olarak düşmektedir. Bu yüzden sürgülü şekilde tasarımları gerçekleştirilmiş olan bu dolaplar, daha az yer kaplarken daha kullanışlı bir imkan sunmaktadır. Özel projeler dahilinde farklı tasarımlar ile üretimleri gerçekleştirilen ve yerleştirilerek en zarif bir izlenimi uyandıran bu dolaplar, kaliteli malzeme yapısı altında uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım şansını sağlamaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran ve geniş iç hacmi sayesinde tüm eşyaların rahatlıkla yerleştirilebileceği bu dolap seçenekleri, üstelik değişik renkler altında ve farklı modeller kapsamında elde edilebilir.

  Ray Dolap

  Odalarda daha fazla alan yaratmak adına ray dolap sistemleri, günümüzde oldukça fazla talep görüyor. Sadece alan geniş etmek için değil, daha karizmatik, zengin ve gösterişli bir etki yaratmak adına ray dolap seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Bu konuda geniş bir yelpaze altında farklı seçenekler sunuluyor. Tasarım itibarıyla göz dolduran estetik modeller, aynı zamanda geniş iç hacmiyle rahat bir kullanım şansı tanımaktadır. Kolay kullanım ve rahat açılır kapanır ray sistemi, günümüzde defalarca eşyaların rahatlıkla alınıp yerleştirilmesine imkan tanımaktadır.

  Tasarım Harikası Raylı Dolap Sistemleri

  Farklı isteklere bağlı olarak her zevke hitap eden tasarımlar hayata dönüştürülmektedir. Ahşap kapak ya da cam kapak ray dolap sistemleri mekana uyum gösterecek tasarımlarla üretim hattından geçmektedir. Ahşap kapak seçenekleriyle daha samimi ve sıcak bir etki yaratabilirsiniz.

  Cam kapak seçenekleri ise modern çağın izlerini yansıtan özel bir etki sunmaktadır. Profesyonel bir anlayışla ele alınan ray dolap tasarımları, konusunda uzman çalışanlar ile müşteri isteğine bağlı olarak projelendirmektedir. Böylece yatak odalarına ya da soyunma odalarına uyum sağlayacak, farklı şekillerde ve renklerle elde edebilmektedir.

  Farklı Ölçü ve Modellerle Raylı Dolap Seçenekleri

  İsteğe bağlı modellerle hazırlanan ray dolap ürünlerine sahip olabilirsiniz. Odanın boyutuna, dolabın kaplayacağı alana ve renk ve şekil uyumuna bağlı olarak üretim gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzeme yapısı ve özel ray sistemi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor. Büyük ya da küçük odalar olsun hiç fark etmez, sürgülü dolap seçenekleri artık insan hayatının vazgeçilmez parçası haline gelmiş durumda. Önemli bir depolama alanı olarak rahat kullanım imkanı sağlayan bu sistemler, görsel olarak estetik bir dizayn sunuyor.

  Ücretsiz Keşif ve Projelendirme

  Birçok alternatif üzerinden farklı uygulamalar ile değerlendirebileceğiniz ray dolap sistemleri, hayatınızı kolaylaştıracak. Ücretsiz keşif ve proje detayları adına hemen site üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Zarif ve şık görünümleriyle bütün odalara kolaylıkla uyum sağlayan tasarımlar, kişisel konforu maksimum seviyeye çıkarıyor. Değişik renk ve model üzerinden her zevke hitap eden tasarımlar arasından tercih gerçekleştirilebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi modern bir yapı ve avangart tasarımlar sunmaktadır.